Тунел светлината ESDL106 - Кина Ecofr LED осветлување

Тунел светлината ESDL106

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: ESDL106
 • Влезен напон: AC220V
 • Потрошувачка на енергија: 20 * 1W LED
 • Димензии: L352 * W132 * H90mm
 • детали за производот

  Тагови производ

  20140822060215673

  20140818030211726

  20140818024810645


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!