Од подземни светлина EEL040 - Кина Ecofr LED осветлување

Од подземни светлина EEL040

Краток опис:

Range of application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: EEL040
 • Влезен напон: DC24V
 • Потрошувачка на енергија: 12W, 5050SMD * 60
 • Димензии: L1000 * W120 * H85mm, исечок: L980 * W100 * H80mm
 • детали за производот

  Тагови производ

  20140822044527467

  20140818113816425

  Опсег на примена

  20140823020014532

  20140818095049814


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!