Подводни светлината ESL023 - Кина Ecofr LED осветлување

Подводни светлината ESL023

Краток опис:

Range of application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: ESL023
 • Влезен напон: DC12V
 • Потрошувачка на енергија: 3W 3528SMD * 36
 • Димензии: Ф82 * H145mm
 • детали за производот

  Тагови производ

  20140822051028453

  20140818022657427

  Опсег на примена

  20140823020817292

  20140818015017468


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!