Ѕид Светлина EWL138 - Кина Ecofr LED осветлување

Ѕид Светлина EWL138

Краток опис:

Range of application


  • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Шенжен
  • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Точка бр: EWL138
  • Влезен напон: DC24V
  • Потрошувачка на енергија: 2W, 3528SMD * 24
  • Димензии: L163 * * В98 H99mm, исечок: L150 * W88 * H99mm
  • детали за производот

    Тагови производ

    20140822035128977

    20140816045359152

    Опсег на примена

    20140823115547634

    20140816112223429


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!