Од ѕидот мијалник EFL043 - Кина Ecofr LED осветлување

Од ѕидот мијалник EFL043

Краток опис:

Range of application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: EFL043
 • Влезен напон: AC220V
 • Потрошувачка на енергија: 54W, 27 * 2W LED
 • детали за производот

  Тагови производ

  201408220245125

  20140816110623672

  Опсег на примена

  2014082311202155

  2014081409380641


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!