Wall rondele EFL075 - China Ecofr LED Lighting

Wall rondele EFL075

Përshkrim i shkurtër:

Range of application


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Item No: EFL075
 • Voltage Input: DC24V
 • Konsumi i energjisë: 9.6W, 3528SMD * 120
 • Ngjyra: Në dispozicion në ngjyrë të vetme, multi-ngjyra dhe video multi-ngjyra
 • Detail Product

  Produkt Tags

  20140822030354829

  20140816023001486

  Gama e aplikimit

  20140823113952599

  2014081409380641


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !