Yard llambë Series WGLED220 - China Ecofr LED Lighting

Yard llambë Series WGLED220

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është përdorur për ndriçim në vende publike të tilla si sheshe të vogla dhe të mesme, lagje, blloqe, rrugë në këmbë, parqe, etj materiale dhe pronat: aliazh alumini trupit llambë formohem, të trajtuara nga spërkatje anti-korrozive elektrostatike. Llamba post është PMMA. Lartë forcë vulën silikoni unazë, të përshtatshme për të gjitha-motit përdorim. Bordi i integruar instalime elektrike është vendosur në fanar. Çelik 304 vida fiksim, të sigurta dhe të bukur. Përdorni burim drite LED / 50W burim drite. Ekzekutimi stan ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ajo është përdorur për ndriçim në vende publike të tilla si sheshe të vogla dhe të mesme, lagje, blloqe, rrugë në këmbë, parqe, etj

  Materiale dhe pronat: aliazh alumini trupi llambë formohem, trajtohet nga spërkatje anti-korrozive elektrostatike.

  Llamba post është PMMA.

  Lartë forcë vulën silikoni unazë, të përshtatshme për të gjitha-motit përdorim.

  Bordi i integruar instalime elektrike është vendosur në fanar.

  Çelik 304 vida fiksim, të sigurta dhe të bukur.

  Përdorni burim drite LED / 50W burim drite.

  Ekzekutimi GB7000.1 standarde

  KLASA I

  IP55

  kurba të lehta të shpërndarjes

  llambat  model Fuqia (W tension i punës (V) fluksi i dritës (MM) temperatura ngjyra (K) Ra (>) Kënd rreze (  °  ) LED (grimcë) Madhësi L * W * H
  WGLED200 30 220V 2700 3000/600 75 60 1 3000 * 200*200
                   

  222 333


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !