Yard llambë Series WGLED235 - China Ecofr LED Lighting

Yard llambë Series WGLED235

Përshkrim i shkurtër:

Shtrirja Aplikimi: Ndriçimi në rrugët e hije, rrugët Binjiang, fushat e biznesit, sheshet, oborret, parqe dhe vende të tjera të kohës së lirë në fund të lartë. Materiale dhe karakteristikat: The shell alumini trajtohet nga spërkatje anti korrodues elektrostatike. Posti Llamba është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, të nxehtë llak galvanizuar dhe të trajtohen. Forca të lartë dhe të mbuluar PC me cilësi të lartë, të transmetimit të lartë të lehta. Grila reflektor është bërë nga plumbi cilësi të lartë dhe është projektuar me kujdes për të shpërndaj kurbë të shpërndarjes të lehta ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Shtrirja Aplikimi:

  Ndriçimi në rrugët hije, rrugët Binjiang, fushat e biznesit, sheshet, oborret, parqe dhe vende të tjera të kohës së lirë në fund të lartë.

  Materiale dhe karakteristikat:

  Shell alumini trajtohet nga spërkatje anti korrodues elektrostatike.

  Posti Llamba është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, të nxehtë llak galvanizuar dhe të trajtohen.

  Forca të lartë dhe të mbuluar PC me cilësi të lartë, të transmetimit të lartë të lehta.

  Grila reflektor është bërë nga plumbi cilësi të lartë dhe është projektuar me kujdes për të shpërndaj kurbë të lehta të shpërndarjes për të kontrolluar në mënyrë efektive shoh me inat.

  Bordi Integruar elektrike instalime elektrike, të vendosura në trup.

  Çelik 304 vida fiksim, të sigurta dhe të bukur.

  lartësia instalimi i 2-4 metra

  Ekzekutimi GB7000.1 standarde

  KLASA I

  2

  T parameter echnical

  llambat  model Fuqia (W tension i punës (V) fluksi i dritës (MM) temperatura ngjyra (K) Ra (>) Kënd rreze (  °  ) LED (grimcë) Madhësi L * W * H(MM)
  WGLED234 30W 220V 1350 3000/600 75 120 30 3500 * 585 * 585

  3 4


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !