Yard llambë Series WGLED360 - China Ecofr LED Lighting

Yard llambë Series WGLED360

Përshkrim i shkurtër:

Shtrirja Aplikimi: Ndriçimi në rrugët e hije, rrugët Binjiang, fushat e biznesit, sheshet, oborret, parqe dhe vende të tjera të kohës së lirë në fund të lartë. Materiale dhe karakteristikat: Ajo është trajtuar me spërkatje anti korrodues elektrostatike. Posti Llamba është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, të nxehtë llak galvanizuar dhe të trajtohen. Pastërti të lartë anodized alumini reflektor siguron performancë të shkëlqyer optik. Temperatura e lartë qelqi rezistent zbutura, transmetimi i lartë. Bordi Integruar elektrike instalime elektrike, të vendosura në bo ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Shtrirja Aplikimi:

  Ndriçimi në rrugët hije, rrugët Binjiang, fushat e biznesit, sheshet, oborret, parqe dhe vende të tjera të kohës së lirë në fund të lartë.

  Materiale dhe karakteristikat:

  Ajo është trajtuar me spërkatje anti korrodues elektrostatike.

  Posti Llamba është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, të nxehtë llak galvanizuar dhe të trajtohen.

  Pastërti të lartë anodized alumini reflektor siguron performancë të shkëlqyer optik.

  Temperatura e lartë qelqi rezistent zbutura, transmetimi i lartë.

  Bordi Integruar elektrike instalime elektrike, të vendosura në trup.

  Çelik 304 vida fiksim, të sigurta dhe të bukur.

  lartësia instalimi i 2-4 metra

  Ekzekutimi GB7000.1 standarde

  IP55

  T parameter echnical

  llambat  model Fuqia (W tension i punës (V) fluksi i dritës (MM) temperatura ngjyra (K) Ra (>) Kënd rreze (  °  ) LED (grimcë) Madhësi L * W * H(MM)
  WGLED360 60W 220V 4800 3000/600 75 120 60 4000 * 815 * 300

  2 3


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !