Контактирајте не

Ecofr LED осветлување Co.Ltd

адреса

Гуан јадел Индустриски округ, Waihai Таун, Jiangmen Сити

Е-пошта

48779131@qq.com

телефон

Тел: 0750-3776767

Телефон: +86 18547812919

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!