Од поплави светлина EFL038 - Кина Ecofr LED осветлување

Од поплави светлина EFL038

Краток опис:

Range of application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: EFL038
 • Влезен напон: AC220V
 • Потрошувачка на енергија: 36 * 1W LED
 • Зрак Агол: 6 °, 15 ° 30 ° 45 ° 60 °
 • детали за производот

  Тагови производ

  20140822032804320

  20140816033914898

  Опсег на примена

  20140823114741711

  20140816112223429


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!