Тунел светлината ESDL105 - Кина Ecofr LED осветлување

Тунел светлината ESDL105

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: ESDL105
 • Влезен напон: AC220V
 • Потрошувачка на енергија: 80-120W LED
 • Димензии: L510 * W300 * H75mm
 • детали за производот

  Тагови производ

  201408220605355

  20140818041724371

  20140818024810645


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!