Подводни светлината ESL010 - Кина Ecofr LED осветлување

Подводни светлината ESL010

Краток опис:

Range of application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: ESL010
 • Влезен напон: DC12V
 • Потрошувачка на енергија: 0/36 * 1W LED
 • Димензии: Ф249 * H265mm
 • детали за производот

  Тагови производ

  2014082205051153

  20140818021444130

  Опсег на примена

  20140823020633780

  20140818015017468


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!