Од ѕидот мијалник EFL277 - Кина Ecofr LED осветлување

Од ѕидот мијалник EFL277

Краток опис:

Range of application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Точка бр: EFL277
 • Влезен напон: DC24V
 • Потрошувачка на енергија: 12W * 5050SMD 60, 9.6W 5050SMD * 48
 • Боја: Достапен во една боја, мулти-боја и видео мулти-боја
 • детали за производот

  Тагови производ

  20140822031004595

  20140816024936873

  Опсег на примена

  20140823114128180

  2014081409380641


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!